Test - uszczelnienia, hydraulika siłowa Test - uszczelnienia, hydraulika siłowa

Zapraszamy na nasz profil firmowy!

Przeczytaj to sam

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi:


Dzień dobry,

jeżeli przeglądasz tę zakładkę, prawdopodobnie rozważasz podjęcie pracy w naszej firmie lub o podobnym profilu.

Jeżeli prowadzimy nabór, w zakładce – ogłoszenia i/lub oferty pracy, znajdą się odpowiednie informacje, jeżeli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji, przeczytaj proszę jak zorganizowana jest praca u nas, co w odpowiedniej chwili  ułatwi Ci decyzję o złożeniu cv.

TEST Systemy Uszczelniające (TSU) założyliśmy 26 lutego 1992 roku, postanawiając wspólnie pracować, stawiać sobie coraz ambitniejsze cele i spełniać wymagania rynku przemysłowego, który w ciągu tych lat bardzo się zmienił.  Zaszło wiele zmian technologicznych, procesowych i organizacyjnych, z których korzystają nasi klienci. My zmienialiśmy się także. Usprawnialiśmy własne działanie jednocześnie dostosowując ofertę. Stale jesteśmy na przemysłowym szlaku i wciąż liczymy na więcej.Rozwijamy się wspólnie z zespołem - współpracują z nami ludzie, którzy wnoszą indywidualność, pozytywne podejście i kompetencje potrzebne do rozwoju firmy.  Wspólnie dokładamy starań, żeby pracy towarzyszyła dobra atmosfera. Jeżeli zdarzają się trudne momenty, każdy wie, że zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc.

Co otrzymasz pracując w naszej firmie? M.in.:

  • nowe kompetencje lub rozwój już posiadanych – staniesz się ekspertem
  • kontakt z techniką w praktyce – odkryjesz tajniki przemysłu w jego środowisku naturalnym
  • niezbędne narzędzia
  • wsparcie, żebyś poczuł/a się ważna/y i potrzebny
  • towarzystwo dobrych ludzi 

Na firmowym facebooku znajdziesz aktualności z życia TSU.

Jeżeli chciałbyś z nami pracować, liczylibyśmy na Twój wkład, zaangażowanie, pracowitość, otwartość i propozycje usprawnień, aby nasi klienci nigdy się nie zawiedli wybierając TSU – więc i Ciebie,  jako partnera do współpracy.

Joanna Okularczyk

Oferta dla studentów i absolwentów

Chcesz żeby Twoja praca licencjacka/magisterska trafiła do archiwum, czy wolisz żeby była przydatnym rozwiązaniem praktycznym?

Test Systemy Uszczelniające, stwarza warunki do napisania pracy licencjackiej i/lub magisterskiej z dziedziny marketingu, promocji i komunikacji rynkowej, a poprzez kontakt z techniką w praktyce również z obszaru zagadnień technicznych.  W naszej firmie naukę, doświadczenie i pracę przekładamy na praktyczne rozwiązania.

Masz temat? Prześlij go do nas, przyjdź, porozmawiamy. Nie masz tematu, szukasz inspiracji, przyjdź, porozmawiamy. 

Dajemy też możliwość płatnych staży w dziale marketingu i HR oraz techniczno-handlowym, dzięki czemu w przyszłości będzie Ci łatwiej wejść w środowisko pracy i poszukać swojego miejsca w zawodzie.

Od kandydatów do współpracy oczekujemy wiedzy, odpowiedzialności i ambicji.                        

Osoby z doświadczeniem

Kandydatom z doświadczeniem zawodowym oferujemy pracę rozwijającą ich kompetencje. Cenimy nowe propozycje rozwiązań, profesjonalizm i zaangażowanie.

Zasady rekrutacji

Pierwszym etapem rekrutacji jest analiza nadesłanych cv i listów motywacyjnych. Wtedy zostają wybrani kandydaci na spotkanie bezpośrednie lub, w niektórych przypadkach na rozmowę na skype. Podczas spotkania w firmie prosimy o  wypełnienie testu sprawdzającego obecny poziom wiedzy technicznej, niezbędnej podczas pracy w naszej firmie oraz kwestionariusza z pytaniami ogólnymi. Następnie rozmawiamy z kandydatami, uzgadniając poziom zrozumienia wzajemnych oczekiwań i dopasowania. Zdarza się, że wybranym kandydatom proponujemy 1-2 dni wstępne – niezobowiązujące dni w firmie umożliwiające własną ocenę, czy o to chodziło :), można poznać firmę, jej kulturę organizacyjną, wymagania stanowiskowe, atmosferę, poznać potencjalnych współpracowników. Nam podobnie, ten czas umożliwia poznanie kandydata w bardziej swobodnych warunkach i lepszą ocenę dopasowania. Zawsze każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną.

 

Zasady adaptacji

W naszej firmie dział techniczno-handlowy oraz produkcji,  zajmują się zadaniami, które wymagają specjalistycznego przygotowania. Dlatego dla kandydatów, którzy przeszli etap rekrutacji, po podpisaniu umowy o pracę, w okresie próbnym, mamy przygotowany plan wdrożenia do pracy. Składa się na niego, m.in. cykl przekazywania potrzebnych informacji organizacyjnych, zasad dbałości o jakość oraz specjalistycznych szkoleń technicznych. Zależy nam na sprawnym wdrożeniu nowego pracownika, dlatego osoby delegowane do opieki nad nim, dokładają starań żeby okres próbny stanowił solidną podstawę do samodzielnej pracy na stanowisku. Nie oznacza to jednak samotności. Zawsze, wszyscy w firmie, w razie potrzeby są do dyspozycji i służą pomocą, gdy trzeba pomóc.

 

Rozwój zawodowy

W miarę upływu czasu i nabierania doświadczenia, większość początkowo trudnych zadań staje się prosta i nadchodzi czas na rozwój zawodowy prowadzący do kompetencji specjalisty. Proponujemy szkolenia specjalistyczne, zależnie od potrzeb, techniczne i ogólne. W TSU jest też możliwa zmiana stanowiska, poszerzenie zakresu powierzonych zadań i odpowiedzialności, jak np. w dziale produkcji mechanik po odpowiednim przygotowaniu objął stanowisko tokarza CNC – radzi sobie znakomicie :)